Redesign LOGO (Odświeżenie LOGO)

Chcielibyśmy przedstawić Państwu redesign LOGO (odświeżenie logo) wykonane przez nasze studio graficzne dla marki MAFIA PL, która jest wiodącym na rynku serwisem informacyjnym o tematyce mafijnej. 

Naszym zadaniem było odświeżenie logo zachowując spójne elementy z już istniejącym wizerunek na rynku. Klient oczekiwał modernizacji LOGO z nawiązaniem do tematyki serwisu.

Aby zachować spójność w trakcie modernizacji logo nie zmienialiśmy kroju głównego symbolu M, jedynie go pogrubiliśmy. W nawiązaniu do tematyki marki wpletliśmy w symbol kontur pistoletu. Postawiliśmy również na zmianę obramowania z kwadratu na sześciokąt z zaokrąglonymi rogami.

Adaptacja LOGO

Marka MAFIA pl występuje w różnych mediach internetowych. Oprócz prowadzenia kanału na serwisie Youtube, posiada również własną stronę internetową oraz prowadzi podcasty i inne kanały social media.

W tym celu stworzyliśmy różne warianty logo dopasowane pod media, w którym występują. Ma to na celu promocję konkretnego kanału dystrybucji treści na różnych platformach internetowych.

Logo podcasty

Modernizacja Logo

Logo strona internetowa

Logo strona internetowa

Logo sklep internetowy

Logo Sklep internetowy

Zobacz inne projekty wykonane przez nasze studio graficzne